leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: arsim 16 Tet 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne breg te diellit.Banesa ka 64 metra ka sallon,kuzhin,dhomen e fjetjes,banjo,ballkon,shpajzin dhe eshte e mobiluar per kontakt 045444400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim