leshoj banese per familjar te re

Jepet me qera nga: arber Sot 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: MATi 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Lëshoj Banesen me qira te Mati 1, kati i pare, te Nura Group. Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja.
Banesa posedon kete rendeitje
1 Sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
1 terac
1 banjo

Banesa posedon nxemje qendrore, ka uje 24 dhe parking.

Banesa leshohet per familjar.

Numri kontaktues eshte 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim