leshoj banesen me qire

Jepet me qera nga: banes 10 Mar 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen perdhes me qire ne prishtine rr bajram kelmendi per zyre,ordinanc stomatologjis per robaqepes si dhe per veprimtari te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim