leshoj banesen me qera laxhja e spitalit (mati1)

Jepet me qera nga: fadil 29 Sht 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: leshoj banesen me qera
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne laxhen e spitalit(mati1) rr muharrem fejza , banesa gjendet ne katin e 2 e mobiluar me te gjitha kushtet per banim ajo posedon sallon dhe kuzhin 2 dhoma 2 ballkona banjo si dhe nje shpajz . banesa gjendet ne rrugen kryesore afer chelsea point per info me te hollsishme tel 044240254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim