leshoj banesen me qera në Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 03 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoi banesen 75 m2 me qera në Ulpian rruga Henry Dynan perball Beni Dones. Banesa ka 2dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe është e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim