leshoj banesen me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 26 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj bansen 75m2 me qera ne Ulpian rruga Henry Dynan perball Beni Donees. banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon e kuzhin dhe eshte e mobiluar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim