leshoj banesen me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: vedat 18 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpian rruga Heny Dynan perball Beni Dones. Banesa ka dy dhma gjumi ,sallon e kuzhin dhe eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim