leshoj banesen me qera ne dardani te bashksia e 3

Jepet me qera nga: ibra 08 Sht 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: dardani te bashksia e 3 lokale prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen ne lagjen dardani te bashksia e 3 lokale,banesa ka 60 m2 ka dhom dite dhome gjumi,kuzhinen,ballkonin.koridor.banjo,etj. banesa gjinedet ne katin e 9 dhe posedon lifte 24 ore me servisim,per qdo inf.ne tel 044228891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim