leshoj banesen me qera ne dardani

Jepet me qera nga: xx 03 Mar 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera te shkolla dardania. banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin dhe banjo ... esht ne gjendje shum te mir..049 490 493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim