leshoj banesen me qera ne lagjen dardania

Jepet me qera nga: ibra 06 Sht 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani afer bashksis 3 lokale
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne dardani te bashsia e 3 lokale afer parkut,banesa gjindet ne katin e 9 dhe posedon lifte 24 ore,banesa ka ket renditje dhomen e dites,dheomen e gjumit,ballkonin,kuzhinen,koridor,banjo,per qdo inf.ne tel 044228891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim