leshoj banesen me qera ne laxhen e spitalit

Jepet me qera nga: fadil 02 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne laxhen e spitalit (mati1) banesa gjendet ne katin e 2 e mobiluar ajo posedon 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin shpajz 2 terasa etjebper infonme te hollsishme tel 044240254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim