leshoj banesen me qera ne ulpiane

Jepet me qera nga: fatmir 30 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera ne ulpiane 2dhom+salloni+kuzhina leshohet per familjar dhe studente femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim