leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Rilind 29 Gsh 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer rrethit te spitalit,te banesat e arabve.Ka 85 m2,e mobiluar,gjendet ne katin 3,ka sallon me kuzhin,2 dhoma gjumi,banjo,koridor dhe 2 ballkone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim