leshoj banesen me qera

Jepet me qera nga: Dardan 19 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Arberia (Dragodan) te komuna e re
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dyte, ka nje dhome gjumi dhe dhomen e ndejes se bashku me kuzhin, eshte e mobiluar dhe eshte ndertese e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim