leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Gzim 25 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne dardani te bill clintoni .
Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
Banjo dhe ballkon . 044452297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim