leshoj banesen me qira ne breg diellit #3889

Jepet me qera nga: Reis 23 Sht 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregudiellit ontexi
Sipërfaqe: 119 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindete ne katin 7 ndertim ontexi mont dhe ka kete renditje

1 sallon me kuzhin
3 dhoma gjumi
2 banjo
1 ballkon
nxemje qendrore ,lift garazh uje 24h.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim