leshoj banesen per studente femra

Jepet me qera nga: banesa 23 Tet 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen per studente femra banesa ka dy dhoma kuzhinen banjon dhe hyrja veqmas gjindete te teatri dodona rr. Bajram kelmendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim