leshoj banesen perdhes me qire

Jepet me qera nga: banes 04 Pri 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen perdhes me qire ne prishtine rr bajram kelmendi per zyre ordinanc stomatologjike per terapi fizikale si dhe per veprimtari te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim