leshoj me qera Garsonjerk ne Ulpia te Fontana

Jepet me qera nga: qera 13 Mar 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes ne Ulpian banesa èshte garsonjerk dhe posedin kuzhina dheni1gjumi banjo wc qmimi 150€ kurse qe doni me hargjime tonat kushtin 200€ ne muaj presim Banues serioz per gjdo pytje lajmrouni ne Telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim