leshoj me qira banesen 85 m2

Jepet me qera nga: ismail 15 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: kalabria banesat e arabeve
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
ka dy dhoma gjumi dy ballkone dhoma bashke ma muzhin dhe banjo eshte e pajisur me mobilje ,frigorifer,shporet elektrik etj, per nje kohe te gjate te pa caktuar per famijar. e lire prej dates 08.03.2016.
ismail_elmazi@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim