leshoj me qira banesen ne bregun e diellit

Jepet me qera nga: valon 02 Tet 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne bregun e diellit te ambullanta. Ka 38m2 perdhese ka sallon me kuzhine dhe dhomen e gjumit.
583742
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim