leshoj me qira banesen ne dardani

Jepet me qera nga: is 07 Gsh 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 42m2 ne dardani afer kurrizit. Banesa eshte e kompletuar, ka sallon , dhome te vogel, kuzhin, banjo,ballkon , mxemje qendrore , parking per vetura, ashensor me kartel, si dhe parke.

tel : 049 349 459 edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim