leshoje banese me qera ne qender te kafet e vogla

Jepet me qera nga: salih 31 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: fehmi agani 54\7
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa ka dy dhoma dhe eshte e mobiluar plotesisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim