leshoje banesen me qira per zyre

Jepet me qera nga: verdi 09 Sht 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
banesa eshte ne rrugen ..agim ramadani te TEB banke kati IV ka nji dhome gjumi dhe sallon me kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim