leshojm banes me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 03 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banes me qira ne Lakerishte , Prishtine , 82m2 kati I katert , banesa posedon dy dhoma gjumi
si dhe sallon me kuzhine , e mobiluar tersisht
Cmimi 280 euro
049/399-600
/0117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim