leshojm banesen me qira ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 26 Shk 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
leshojm banesen me qira ne Ulpiane afer shkolles Hasan Prishtina kati i trete,
Banesa ka 65 m2 , dy dhoma gjumi , dhome dite me kuzhine , ngrohje qendrore,
Banesa leshohet per qifte dhe per familjar
Cmimi 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim