leshojm me qira katin e shtepis ne lagjen Pejton

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 25 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojm me qira katin e e shtepis 55m2 kati i -I- ne lagjen Pejton kati posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhine dhe nje banjo, eshte e pershtatshme per studenta.
Çmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim