Lokal me qera 50m2 "Muharrem Fejza"(Tregu Ditor)

Jepet me qera nga: Arti Sot 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Jap lokalin me qira i cili permban 50m2 si dhe ka ne shfrytezim perpara lokalit afer 20m2!
Gjendet ne Rr. Muharrem Fejza afer ''Super Viva'' saktesisht tek '' Tregu Ditor ''

Lokali posedon 1 Banjo si dhe eshte i pajisur me nxemje qendrore te kompletuar!

Ka parking te mjaftushem!

Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim