lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 17 Tet 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ka afer shkollen fillore gjithashtu dhe ambulancen banesa ka 2 dhoma koridor kuzhin dhe banjo eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim