lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frsherit

Jepet me qera nga: Ismet Krasniqi 20 Nën 02:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jap banesen me qira afer Gjimnazit,, Sami Frasheri ''dhe Kolegjit Dardania gjithashtu ka afer dhe shkollen fillore ,,Pjeter Bogdani'' si dhe ambulancen banesa ka kete renditje sallon , kuzhin, dy dhoma, koridor, banjo, si dhe dy ballkone eshte e mobiluar pere dimer eshte e ngrohet sepse ka termo izolim ne muret e jashteme, uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim