lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frasheri

Jepet me qera nga: ismet krasniqi 17 Nën 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr.Fa Noli
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
lshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania ka afer shkollen fillore,, Pjeter Bogdani" si dhe ambulancen banesa ka sallon kuzhin dy dhoma koridore banjo dhe dy ballkona eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim