lshoj banesen me qira ne qender

Jepet me qera nga: salo 18 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: e mobiluar tersiht
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
lshoj banesen 2dhomshe plus kuzhin balkon dhe parking per vetur te kafet e vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim