lshoj garsonjere me qira

Jepet me qera nga: Nexhmije 11 Gsh 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
lshoj garsonjere me qira ne lagjen Pejton afer hotel Grandit, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa eshte katin perdhes, ka dere te blinudar si dhe grila ne dritaren ansore. Preferohet familjar ose studente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim