Ofrojm Banesen me qera te Sllovenia Sporti kati II

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Qendra Dje 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sllovenia e Sportit
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrojm Banesen me qera te Sllovenia e Sportit kati i II
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy Dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 300 euro
Code 10201
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim