pet me qera

Jepet me qera nga: mehmet 22 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin vendi te mati 1ni
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
jpet me qera banesa ne vendin te mati ni ne prishtn dhe asht ne gjendje te banushme per te jetuar apo student a po familjar ju presm me mir kuptim ne ket nume 044152873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim