shtepi me hyrje te veqant

Jepet me qera nga: Beqir 24 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Isa Kastrati 150
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoi hyrjen e veqante te shtepis me qira, hurja ka dhomen e ndejes ,banjo,kuzhin dhe koridor,ka nxemje qendror dhe ore elektrike te veqante,perparsi kan individet me familje.Banesa gjindet ne bregun e diellit ll te babesat e bardhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim