ulpiane

Jepet me qera nga: Xhavit 31 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet bansa me qera.Banesa gjendet ne Ulpiane e mobiluar.Posedon 1 dhome gjumi kuzhin dhe sallon banje dhe ballkonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim