urgjent banesen 1 dhomshe me qira 120 euro

Jepet me qera nga: Dardi 08 Krr 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane c5
Sipërfaqe: 16 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa nje dhomshe e perbashket me kuzhine dhe banjo krejt e mobiluar dhe e re,po ashtu ka dhe nje koridor qe shihet ne foto e pershtatshme per student apo qifte, gjindet afer beni dona
cmimi 120
kontakt viber +37745642773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim