zyre me qera

Jepet me qera nga: xhevat 31 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: tring smaili 12 prishtin
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë
Komuna: Prishtinë
Banesë (zyre) me qira.
Banesa gjendet ne qender, përball Sëiss Diamond Hotel, ka gjithsej 64m2 dhe është në katin e III-të.
Banesa ka gjithsej 3 njësi ku përfshihen: 2. Dhoma (sallë), 1. Dhomë me kuzhinë dhe 1. Banjo,dy terasa, e pershtatshme per zyre, ku dhe ushtrohet kjo veprimtari qe 3 vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim