Garazha me qera.

Jepet me qera nga: Melita 07 Tet 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

40 EUR / muaj

Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera garazha ne Lagjen Kalabria, tek banesat e EXDC, nen picerine Ambienti.Cmimi i diskutueshem. Nr.telefonit : 049518314 dhe 049412575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim