Garazha me qera

Jepet me qera nga: Melita 06 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet garazha me qera ne lagjen Kalabria, banesat e eXdc, afer picerise Ambienti.Per informata te tjera kontaktoni ne nr 049518314 dhe 049412575.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim