Jap me qera garazhen

Jepet me qera nga: Valon 07 Maj 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / muaj

Adresa: Rruga Ndue Perlleshi Mati !
Sipërfaqe: 11 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera garazhen/vend parkim per nje veture e tipit te hapur nen banes dhe me der e cila hapet me telekomand. na kontaktoni edhe ne viber. 044221963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim