Jepet me Qera Garazha me dyer automatike

Jepet me qera nga: Endrit 01 Nën 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Kalabri//Kulla 9
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Garazha eshte e mbyllur dhe ka dyer automatike
dhe dritare. Eshte me siperfaqe rreth 35 m2, hyrja eshte shum e pershtatshme. Qmimi me marreveshje.
Mund te perdoret edhe per qellime te tjera.Garazhda gjindet ne kullen nr.9(banesat e Arabve)-Klabri,Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim