Leshohet garazha me qera.

Jepet me qera nga: Melita 25 Jan 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

30 EUR / muaj

Sipërfaqe: 17 m2
Për vendbanimin: Nëntokësor
Komuna: Prishtinë
Leshohet garazha me qera, gjendet ne Lagjen Kalabria, te banesat e eXdc, me saktesisht nen picerine Ambienti. Nr. E telefonit: 049 518239 dhe 049 412575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim