Leshoj Garazhen me Qira

Jepet me qera nga: Person Privat 22 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Adresa: Dardani - Kroi i Bardhe
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Garazhen me Qira ne lagjen Dardania, te Kroi i Bardhe. Garazha eshte ne hyrje te kompleksit te garazhave ( afer supermarketit VIVA ) dhe ka pozite te mire ashtu qe mund te parkohet vetura me lehtesi. Garazha eshte e siguruar 24 ore nga sigurimi i kompleksit te garazhave.
Shenim: Nese pagesa behet per nje periudhe me te gjate atehere cmimi behet sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim