Lokali me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Ylli 29 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet lokali me qera ne rrugen xhavit ahmeti (lagjja e re) afer klinikes kubati i pershtatshem per auto servise
Dhe puntori te ndryshme me siperfaqe 250 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim