Podrumi

Jepet me qera nga: Nebih jusufi 07 Shk 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Podrumi me nalesi 3,5 m 200 m2 siperfaqe
I pershtatshem per shume aktivitete (p.sh minimarket, lokal etj etj )dhe i kompletuar

Thirrje ne viber +4915730341587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim