ipet me qira lokali AUTOLARJE

Jepet me qera nga: fazli 29 Nën 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
ipet me qira lokali afer rrethit te flamurit ne prishtin rruga 28nentori te albi lokali esht i paisur me rrym uje i cili ka pusin lokali ka qen autolarje dhe mund te hapet prap ka pusin dhe disa sherbime tjera te cilen mun te hapet autolarje TEL-045-475-987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim