lokal 350 ero

Jepet me qera nga: perparim 25 Nën 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: lokale
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
jap lokalin me qira emshir te banesat e nartelit lokali ka 75m katror dhe roje kamera rrym 24 or ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim