lokal me qira emshir

Jepet me qera nga: perparim 01 Tet 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: emshir kalabri
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
jap lokalin me qira ne emshir prefrohet per depo me shum se ka m2 sa doniii lokali ka sigurim dhe kamera 24 0r e banesa e nartelit 100m larg stacionit kryesor ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim